Vyhľadávanie

Akcie

Na zimné mesiace sme pre Vás pripraili následvné akcie, akcie platné do konca februára alebo do vypredania zásob 

Zimná akcia s firmou TONDACH na následujúce krytiny, akcia je platná do vypredania zásob
Akcia na krytinu BRAMAC na vybrané modely 
Bavit výroba

BAVIT je výrobca strešných krytín a fasád na Slovenksu. Firma disponuje kvalitnými fínskymi profilovacími linkami na rôzne typy striech, fasád a kompletného príslušenstva. Vstupný materiál v podobe ocelových zvitkov firma BAVIT používa výhradne z USS Košice, ktorý je zárukou kvality našich výrobkov. Sme výrobcovia nielen pre rezidenčné ale aj priemyselné objekty. Odkvapový systém vo všetkých ponúkaných farbách držíme skladom. Medzi naše priority patrí vysoká kvalita, rozumná cena a expresná dodávka celého strešného systému do 24 hodín.

Príslušenstvo k strechám

Je dôležité, aby strecha fungovala ako celok a chránila všetky hodnoty, ktoré pod ňou človek má. Pocit istoty a bezpečia budete mať iba pri správne zvolenom strešnom systéme všetkých doplnkov.

Odkvapový systém

Základnou úlohou systému zberu dažďovej vody (odkvapový a odvodový systém) je zabezpečiť cielený zvod atmosférických zrážok (dážď, sneh) z povrchu strechy a ich odvod do pôdy, kanalizačného systému alebo zberných nádob.

Moderné systémy odkvapov a zvodov dokážu zachovať atraktívny vzhľad budovy a zároveň chrániť fasády a základy pred navĺhaním.

V dnešnej dobe je  samozrejmosťou farebná rozmanitosť. Jednotlivé prvky potom pôsobia ako dekorácia a dokonale dopĺňajú exteriér budovy.

Zateplenie striech

Účelom zateplenia striech je teplená pohoda v obývaných priestoroch, aby teplo neprenikalo z obývaných častí do exteriéru a naopak. Mnoho krát sa zabúda aj na to, že v zime síce chceme chrániť teplo domova, ale v lete zase nechceme aby sa obytné priestory prehrievali. Preto je dobré voliť rôzne kombinácie medzikrokvových a nadkrokvových izolácií.

Krov

Pri riešení strechy treba začať samozrejme od „podlahy“ čiže od krovu. Kým krytina má dva hlavné úlohy, a to estetickú a hydroizolačnú, čiže musí byť pekná a funkčná. Krov je ako základ pre strechu, Pred tým ako bude môcť byť strecha pekná, bude musieť na niečom stáť. Pri návrhu krovu treba brať do úvahy niekoľko hľadísk. Najpr sa musíme rozhodnúť či bude krov obývaný alebo tak zriadime aspon úložný priestor. Ďalej musíme dbať aby uniesol samotnú krytinu alebo poprípade ďalšie komponenty ako napr. solárne systémy.

Solárne systémy

Solárne systémy  - solárne kolektoryfotovoltické panely

Jedným z ľahko dostupných energetických zdrojov je Slnečné žiarenie. Má veľa výhod, tak prečo nevyužiť jeho potenciál. Jednou z výhod je, že nezaťažuje životné prostredie. Ďalšou výhodou je jeho dostupnosť v každej zemepisnej šírke a dĺžke. V zásade môžeme využiť slnečné žiarenie na ohrev vody prípadne inej kvapaliny alebo na výrobu elektrickej energie.

O nás

Náš odborne vyškolený personál Vás veľmi rád privíta a poskytne dôležité informácie a odborné rady pri výbere a montáži krytiny. U nás nájdete najlepšie podmienky pre realizáciu Vašej strechy podľa Vašich predstáv. „tvojastrecha.sk“

Informácie

Južná trieda 119, Košice
+421 904 666 806

Otváracie hodiny

  • Pondelok-Piatok: 8:00 - 16:30
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené