Bavit výroba

BAVIT je výrobca strešných krytín a fasád na Slovenksu. Firma disponuje kvalitnými fínskymi profilovacími linkami na rôzne typy striech, fasád a kompletného príslušenstva. Vstupný materiál v podobe ocelových zvitkov firma BAVIT používa výhradne z USS Košice, ktorý je zárukou kvality našich výrobkov. Sme výrobcovia nielen pre rezidenčné ale aj priemyselné objekty. Odkvapový systém vo všetkých ponúkaných farbách držíme skladom. Medzi naše priority patrí vysoká kvalita, rozumná cena a expresná dodávka celého strešného systému do 24 hodín.

Strešné krytiny

Strešné krytiny sú vyrábané na mieru z kvalitného obojstranne pozinkovaného, titánzinkového plechu, povrchovo upraveného lakoplastovaného plechu v rôznych farebných odtieňoch. Hlavnou výhodou plechovej strešnej krytiny oproti neplechovým strešným systémom je až desaťnásobne nižšia hmotnosť, čo ju robí cenovo dostupnejšou. Medzi ďalšie výhody patrí jednoduchá a rýchla montáž, dlhodobá životnosť, odolnosť voči teplotným zmenám a napokon elegantný a príťažlivý vzhľad. Strešná krytina Klip je novinkou na slovenskom trhu ktorá sa používa na nízke sklony striech a vdaka jeho profilu skrutky vôbec nevidno.

Trapézové profily

Trapézové profily sú vyrábané postupným tvarovaním za studena a ponúkajú ideálne riešenie opláštenia striech a fasád budov. Na výrobu fasádnych, strešných alebo nosných trapézových profilov používame oceľové pozinkované plechy alebo žiarovo pozinkované plechy s organickým povlakom (lakoplastované).

C-kazety

V kombinácii s trapézovým alebo iným fasádnym plechom vzniká pri použití C-kazety ekonomicky výhodné riešenie strešného plášťa, ktorý je považovaný za dokonalú alternatívu sendvičových panelov. Okrem jednoduchosti a rýchlosti montáže je veľkou výhodou C-kaziet ich zadná stena, ktorá sa okamžite po inštalácii stáva interiérovou pohľadovou stenou alebo stropom bez ďalších dodatočných úprav.

Sendvičové panely

Sendvičové panely pre strechy a steny ponúkame s tromi jadrami (polyuretán, minerálna vlna a polystyrén). Hrúbka dodávaneho plechu je štandartne 0,5 mm, dĺžky sendvičov sú 2,5 - 18 m.

Klampiarske doplnky a príslušenstvo

Firma sa zaoberá výrobou klampiarskych výrobkou z rovnakého materiálu ako krytina. Sortiment príslušenstva a doplnkou slúži ku kompletizácii celého strešného systému. Klampiarske výrobky sú vyrábané v 2m dĺžkach a upevňované pomocou skrutiek v rovnakom farebnom prevedení.

O nás

Náš odborne vyškolený personál Vás veľmi rád privíta a poskytne dôležité informácie a odborné rady pri výbere a montáži krytiny. U nás nájdete najlepšie podmienky pre realizáciu Vašej strechy podľa Vašich predstáv. „tvojastrecha.sk“

Informácie

Južná trieda 119, Košice
+421 904 666 806

Otváracie hodiny

  • Pondelok-Piatok: 8:00 - 16:30
  • Sobota: zatvorené
  • Nedeľa: zatvorené